Mēs izgājām grūto ceļu, lai jums būtu vieglāk

Mēs ņēmām vērā visu, ko esam iemācījušies no 20 gadu mežsaimniecības pieredzes, un izmantojām to vienā vienkāršā celmu smalcināšanas instrumentā. Tā mēs izstrādājām Dipperfox.

Mūsu stāsts

Strādājot brīvā dabā, dažreiz dziļi mežā, mēs nevarējām nepamanīt, ka darbs ne vienmēr norit kā paredzēts. Dažreiz tie bija slikti laika apstākļi vai sarežģīts reljefs, bet galvenokārt tieši sīkumi, kas radīja aizkavēšanos un aizķeršanos un sasummējās milzīgā stundu, degvielas un naudas izšķiešanā.

Novērojot un praktizējot, mēs uzzinājām, ka labāka plānošana un atbilstoši instrumenti var radīt lielu atšķirību. Ar nelielu novatorismu, atjautību un apņēmību mēs pacēlāmies pilnīgi jaunā līmenī un kļuvām par produktu izstrādātājiem.

Un voilà – viena lieta noveda pie otras, un 2018. gadā mēs uzbūvējām savu pirmo strādājošo celmu urbja prototipu. Tas bija veiksmīgs, jo pēc nosūtīšanas pārbaudei uz smagās tehnikas uzņēmumu mēs to nekad vairs neredzējām. Viņi vienkārši atteicās to atdot. Tāpēc mums atkal bija jāveido jauns un labāks prototips, kas atkal netika mums atdots!

Tas mūs iedvesmoja apvienot mūsu ģimenes smago aprīkojumu, inženierzinātņu, ražošanas un uzņēmējdarbības attīstības zināšanas un prasmes, laižot klajā Dipperfox – novatorisku smago iekārtu zīmolu, kas apvieno arī mūsu pieredzi, idejas, aizraušanos ar efektivitāti un mazliet trakumu.

Mēs projektējam un ražojam visas tērauda detaļas mūsu pašu rūpnīcā, kas ir aprīkota ar viedākajām un ātrākajām tērauda apstrādes iekārtām, cilvēkiem un lapsām, kas pieejami tirgū. Mūsu ģimenes bizness ir pieaudzis līdz 15 inženieru, operatoru un speciālistu komandai, kas jau strādā pie jauniem produktiem – tas viss ir paredzēts, lai urbtu, sagrieztu, plēstu un sasmalcinātu lietas kā neviens cits!